OGŁOSZENIA PARAFIALNE, TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY, 14.04.2024

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele powszechnym jako Niedziela Biblijna.

2. W przyszłą niedzielę, 21 kwietnia, zapraszamy dzieci przygotowujące się do
I Komunii św. i ich rodziców na Mszę św. o godz. 16.00. Po Mszy spotkanie dla rodziców w dolnym kościele i dla dzieci w domu parafialnym.

3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym działająca przy naszej parafii, rozpoczyna posługę Modlitwą Wstawienniczą. Modlitwa będzie się odbywała w trzeci czwartek miesiąca – co dwa miesiące. Pierwszy termin spotkania to 18.04.2024. Więcej informacji można uzyskać u ks. Jacka.

4. W tym tygodniu:
– we wtorek o godzinie 18.00, zapraszamy na Mszę św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W naszym kościele przy jego relikwiach ustawiona jest puszka, do której można wrzucać intencję na Mszę świętą za wstawiennictwem świętego papieża. Kończąc Tydzień Miłosierdzia zachęcamy, aby przez wstawiennictwo Świętego Papieża polaka zawierzać sprawy osobiste i rodzinne a także Ojczyzny i świata Bożemu Miłosierdziu.
– w piątek o godzinie 18.00 Msza święta w intencji Ojczyzny
i samorządu naszej Gminy za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy świętej błogosławieństwo relikwiami świętego Męczennika. Tego dnia, o godzinie 19:00 Centrum Kultury Raszyn zaprasza do naszego kościoła na Koncert z okazji 215. rocznicy zwycięskiej Bitwy Raszyńskiej – „Bracia do boju nadszedł czas”
– w sobotę o godzinie 17.00 zapraszamy na różaniec za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne a o godzinie 18.00 Msza św. w ich intencji.

Loading