OGŁOSZENIA PARAFIALNE, CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 21.04.2024

1. Dzisiaj zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców na Mszę św. o godz. 16.00. Po Mszy spotkanie dla rodziców w dolnym kościele i dla dzieci w domu parafialnym.

2. W przyszłą niedzielę parafialny zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na rzecz potrzebujących z terenu naszej parafii.

3. W naszej parafii organizujemy weekendowy kurs przedmałżeński w formie warsztatowej, który obejmuje 3 intensywne spotkania sobotnie. Rozpoczynamy 18. maja o godzinie 10:00. Zapisy przez stronę Internetową naszej parafii lub przez Facebooka parafii.

4. Zapraszamy na autokarową jednodniową pielgrzymkę do Markowej (miejsca męczeństwa błogosławionej rodziny Ulmów) i do Przemyśla. Wyjazd w sobotę 18 maja o godzinie 5:30 z przed kościoła i powrót około godziny 20:30. Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem i przewodnikiem to 115 zł. Przy zapisie podajemy numer PESEL i wpłacamy zaliczkę 60 zł. Zapraszamy do udziału w tej pięknej pielgrzymce.

5. W tym tygodniu:
– we wtorek będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. Msze święte według porządku dnia powszedniego
– w piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. zbiorową za zmarłych, których pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej w miesiącu kwietniu
– w sobotę o godz. 10.00 spotkanie formacyjne wspólnoty Cudownego Medalika w dolnym kościele
– w przyszłą niedziele po Mszy świętej o godzinie 11:30 zapraszamy do domu parafialnego na występ recytatorski wierszy wielkanocnych wykonany przez dzieci naszej parafii
– także w przyszłą niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 19:00, w domu parafialnym spotkanie formacyjne Wspólnoty 35+. Zapraszamy na prelekcję księdza doktora Andrzeja Bosowskiego pt. „Teologia małżeństwa w nauczaniu św. Pawła Apostoła”

Loading